Główna treść strony.

Strona główna

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Dziś w BOK

Przejdź do - Dziś w BOK

Zobacz, jakie atrakcje Białostocki Ośrodek Kultury, z siedzibą na Warszawskiej 19 przygotował na dzisiaj. Zapraszamy od 10.00 do 17.00! W poniedziałki wystawy w BOK są nieczynne.

Czytaj więcej o: Dziś w BOK

Nagroda im. Wiesława Kazaneckiego

Przejdź do - Nagroda im. Wiesława Kazaneckiego

Uroczystośc wręczenia XXVI Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego za najlepszą książkę 2016 roku.

24 marca 2017
Czytaj więcej o: Nagroda im. Wiesława Kazaneckiego

Kazaneckiego pochód radosny

Przejdź do - Kazaneckiego pochód radosny

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty! Młodzi ludzie mają okazję poznać twórczość jednego z najwybitniejszych białostockich Poetów, patrona przyznawanej co roku Nagrody Literackiej – w ciekawy i niebanalny sposób. Tylko w marcu i na dodatek bezpłatnie!

13 - 31 marca 2017
Czytaj więcej o: Kazaneckiego pochód radosny

Aleksiada

Przejdź do - Aleksiada

Wystawa której kanwą jest fenomen pamięci. Punktem wyjścia są zdarzenia historyczne – wojenna odyseja pradziadka Artysty, szlak bojowy prowadzący z ZSRR do Warszawy. Historia opowiadana wielokrotnie wnukowi, przetwarzana w formie wspólnych zabaw, stała się opowieścią z dziadkiem – herosem dziecięcej wyobraźni.

17 marca - 28 maja 2017
Czytaj więcej o: Aleksiada

Spotkanie autorskie

Przejdź do - Spotkanie autorskie

Cztery książki zdobyły nominacje do tegorocznej Nagrody Literackiej im. Wiesława Kazaneckiego. Zanim dowiemy się, która zdobędzie nagrodę, zapraszamy na spotkanie z wszystkimi Autorami.

2 marca 2017
Czytaj więcej o: Spotkanie autorskie