Główna treść strony.

Centralny Turniej Memory vol. 9

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

/pamięć za pamięć
eliminacje szkolne 7-25.05.2018
finał turnieju 30.05.2018 (środa), godz. 9.00

wiek uczestników: szkoła podstawowa
zapisy i informacje: 85 67 67 367
aby wziąć udział w turnieju, zadzwoń i zarejestruj swoją klasę!
liczba miejsc ograniczona!
na zgłoszenia czekamy do 4.05.2018
zapoznaj się z regulaminem turnieju, który znajdziesz na dole strony

UWAGA: W związku z tym, iż Organizator posiada wolne miejsca eliminacyjne w Centralnym Turnieju Memory vol. 9, dokonuje się zmiany Regulaminu CTM vol. 9 w ten sposób, że dopuszcza się zapisywanie do eliminacji CTM więcej niż 1 klasy z danej placówki. W związku z tym przedłużamy nabór do Centralnego Turnieju Memory vol. 9, do dnia 11 maja 2018 r.

To już 9. edycja Centralnego Turnieju Memory. Od 2010 r. w naszym turnieju wzięło udział kilka tysięcy zawodników! Możecie dołączyć do tego grona i spędzić dzień w BOK/CLZ.

Tegoroczny turniej kierowany jest do szkół podstawowych. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zgłosić swoją klasę. Rywalizacja w Centralnym Turnieju Memory przebiegać będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie Instruktor CLZ przeprowadzi rozgrywki eliminacyjne w zgłoszonej klasie, na terenie szkoły. Następnie najlepsi gracze zagrają w finale turnieju, który odbędzie się 30 maja 2018 r. w Białostockim Ośrodku Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa, przy ul. Warszawskiej 19.

Na czym będzie polegać rywalizacja? Gra memory polega na odkrywaniu par klocków z takimi samymi obrazkami. To doskonała zabawa, podczas której można nauczyć się 20 słów w języku esperanto związanych z Ludwikiem Zamenhofem, Białymstokiem i Podlasiem. Poprzez zabawę możemy ćwiczyć naszą pamięć i doskonalić spostrzegawczość.

Jeśli uważasz, że Ty, Twoja klasa, Twoja szkoła powinniście wziąć udział w turnieju, nie zwlekajcie ze zgłaszaniem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nagrody:
Troje laureatów otrzyma pamięć przenośną USB, gadżety BOK/CLZ i dyplomy.
Klasa, która w najciekawszy sposób będzie dopingować reprezentanta szkoły, otrzyma bezpłatny karnet na wybrane przez siebie warsztaty edukacyjne w BOK/CLZ oraz dyplom.