Białostocki Ośrodek Kultury

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa
ul. Warszawska 19,
15-062 Białystok,
tel. 85 67 67 367,
email: centrum@centrumzamenhofa.pl

Dyrektor

Grażyna Dworakowska
tel. 85 746 13 12
dyrektor@bok.bialystok.pl

Sekretariat
Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5

Dorota Czech
tel. 85 746 13 11
sekretariat@bok.bialystok.pl

Dział programowo-edukacyjny
Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5

Kierownik: Elżbieta Puczyńska
tel. 85 746 13 22
elzbietapuczynska@bok.bialystok.pl

Anna Łuszyńska
tel. 85 746 13 26
anna@bok.bialystok.pl

Katarzyna Urbiel
tel. 85 746 13 24
katarzyna@bok.bialystok.pl

Urszula Wysocka
urszula@bok.bialystok.pl

Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
Mariusz Bieciuk

tel. 85 6767368
kom 570 361 709
bieciuk@centrumzamenhofa.pl

Agnieszka Kajdanowska
tel. 85 67 67 361
kajdanowska@centrumzamenhofa.pl

Anna Talarczyk
tel. 85 67 67 364
kom 730 361 705
talarczyk@centrumzamenhofa.pl

Magdalena Urbańska
tel. 85 67 67 366
urbanska@centrumzamenhofa.pl

Dział promocji i mediów
Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19

Kierownik: Justyna Żamojda
tel. 85 67 67 373
j.zamojda@bok.bialystok.pl

Katarzyna Połeć
promocja@bok.bialystok.pl

Małgorzata Falkowska
m.falkowska@bok.bialystok.pl

Tomasz Kuczyński
tel. 85 67 67 372
media@bok.bialystok.pl

Tomasz Szurczak
tel. 85 67 67 371
studio@bok.bialystok.pl

Magdalena Ślesińska
magda@bok.bialystok.pl

Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5
Jerzy Szerszunowicz

Dział Administracyjny
Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5

Kierownik: Joanna Organek
tel. 85 746 13 14
administracja@bok.bialystok.pl

Grzegorz Jaroniewski
g.jaroniewski@bok.bialystok.pl

Małgorzata Zalewska
mzalewska@bok.bialystok.pl

Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
Krzysztof Matosek

tel. 85 67 67 362
kom 516 361 704
matosek@centrumzamenhofa.pl