Główna treść strony.

Dorośli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Bojary - dzielnica w sercu Białegostoku

Przejdź do - Bojary - dzielnica w sercu Białegostoku

W 2019 roku rozszerzyliśmy dotychczasową metodę nauki przez zabawę klockami Lego o doznania sensoryczne: poczujemy zapach, usłyszymy nagrane głosy. Będą to wspomnienia o domu pachnącym chlebem przy ulicy Słonimskiej 8 - udostępnione z Mediateki CLZ.

8 lutego 2019
Czytaj więcej o: Bojary - dzielnica w sercu Białegostoku

Współpraca z BOK/CLZ

Przejdź do - Współpraca z BOK/CLZ

Nowe wyzwania, szansa na zdobycie doświadczenia i ciekawą przygodę - to wszystko gwarantują staże, praktyki i wolontariat w BOK/CLZ. 

Czytaj więcej o: Współpraca z BOK/CLZ

Quest Monumentalny

Przejdź do - Quest Monumentalny

Zapraszamy do udziału w Queście Monumentalnym – wyjątkowej grze terenowej, która odkryje przed Wami nieznane historie białostockich pomników, rzeźb, figur i posągów. To doskonały sposób na poznawanie miasta, jego sekretów, okazja do świetnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej o: Quest Monumentalny

Religie Podlasia

Przejdź do - Religie Podlasia

Poznacie podlaską mozaikę kulturową, tradycje i zwyczaje świąteczne różnych wyznań i religii, codzienne życie duchownych oraz znaczenie symboli, które określają duchowy świat Podlasia.

Czytaj więcej o: Religie Podlasia

Kwiatki z historią

Przejdź do - Kwiatki z historią

Podczas spaceru historyczno-przyrodniczego poznacie Park Stary w Białymstoku. Ta opowieść, przeplata się z licznymi zadaniami dla uczestników, pozwalając odkryć uroki i poznać sekrety najstarszego zieleńca w mieście.

Czytaj więcej o: Kwiatki z historią