Główna treść strony.

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa
ul. Warszawska 19,
15-062 Białystok,
tel. 85 67 67 367,
fax: 85 67 67 369,
email: centrum@centrumzamenhofa.pl

Dział Programowy

Jerzy Szerszunowicz
tel. 85 67 67 363,
kom. 516 361 722,
email: szerszunowicz@centrumzamenhofa.pl

Anna Talarczyk
tel. 85 67 67 364,
kom 730 361 705,
email: talarczyk@centrumzamenhofa.pl

Agnieszka Kajdanowska
tel. 85 67 67 361,
email: kajdanowska@centrumzamenhofa.pl

Magdalena Urbańska
tel. 85 67 67 366,
email: urbanska@centrumzamenhofa.pl

Mariusz Bieciuk
kom 570 361 709,
email: bieciuk@centrumzamenhofa.pl

Dział Administracyjny

Krzysztof Matosek
tel. 85 67 67 362,
kom 516 361 704,
email: matosek@centrumzamenhofa.pl