Główna treść strony.

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dziś w BOK/CLZ

Przejdź do - Dziś w BOK/CLZ

Zobacz, jakie atrakcje Białostocki Ośrodek Kultury/ Centrum im. Ludwika Zamenhofa, przygotował na dzisiaj. Zapraszamy od 10.00 do 17.00! W poniedziałki BOK/CLZ jest nieczynne dla zwiedzających.

Czytaj więcej o: Dziś w BOK/CLZ

Muzyka Sfer

Przejdź do - Muzyka Sfer

Zapraszamy na niezwykły koncert, który będzie wyjątkową kombinacją brzmienia gongów i mis dźwiękowych z muzyką elektroniczną.

11 sierpnia 2017
Czytaj więcej o: Muzyka Sfer

ZOL ZAJN

Przejdź do - ZOL ZAJN

Jak co roku zapraszamy na koncert w rocznicę wybuchu powstania w białostockim getcie. Tym razem na tarasie BOK/CLZ zagrają Beata Czernecka i artyści Piwnicy pod Baranami z projektem ZOL ZAJN.

16 sierpnia 2017
Czytaj więcej o: ZOL ZAJN

Kolorowe wakacje

Przejdź do - Kolorowe wakacje

Wakacje coraz bliżej, a – jak wiadomo – podczas wakacji najlepiej bawić się i odpoczywać. Proponujemy Wam warsztaty oparte na naszych wystawach, bo zależy nam, abyście podczas kreatywnych zabaw plastycznych mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć wyobraźnię.

19 czerwca - 28 lipca 2017
Czytaj więcej o: Kolorowe wakacje

Białostocka Wieża Babel

Przejdź do - Białostocka Wieża Babel

Z okazji setnej rocznicy śmierci rok 2017 – za sprawą decyzji UNESCO – na całym świecie obchodzony jest jako Rok Ludwika Zamenhofa. Chcąc uczcić najbardziej znanego białostoczanina zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty łączące edukację z zabawą.

29 marca - 29 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Białostocka Wieża Babel